Turystyka, Wakacje

Dlaczego koszulki z nadrukiem to dobry prezent

Najróżniejszych pomysłów na ciekawe upominki i prezenty jest dużo, i jeśli ktoś będzie chciał, to bez problemów coś odpowiedniego znajdzie. A w końcu najróżniejszych okazji na to nie brakuje, ponieważ co najmniej parę razy na rok najbliższe osoby coś świętują. Jednym z bardziej interesujących i ciekawych pomysłów może być koszulki z haftem. Jeżeli ktoś decydował się będzie na taki fajny prezent dla chłopaka, to ma kilka różnych możliwości jeśli chodzi o metodę wykonania nadruku.

Można też pomyśleć o zrobieniu haftu, który wprawdzie nie będzie miał tyle kolorów co wydruk, ale także ładnie się będzie prezentował. Jedną z popularnych metod wykonywania takich bluz jest sitodruk. Za jego pomocą można wykonać nawet wzory o duży stopniu skomplikowania, ale w przypadku jednostkowych elementów koszt wykonania będzie wysoki. Dlatego też dużo częściej firmy stosują różnego rodzaju drukarki, jakie pozwalają wydrukować grafikę czy zdjęcie bezpośrednio na tkaninie. Jeśli zostaną użyte wysokiej jakości farby, a sam wydruk wykonany zostanie na profesjonalnym urządzeniu, to uzyskać będzie można wysoką trwałość.

Kolejną z metod, którymi są robione koszulki personalizowane damskie, jest sublimacja. W przypadku tej metody na transferowym papierze jest drukowana grafika, jaka zostaje następnie wprasowana w tkaninę. Metoda ta zapewnia dużo elastyczności, ponieważ nadruk zrobić można na dowolnej części odzieży. Rysunki wykonane w ten sposób są odporne na pranie, trwałe i zachowują długi czas kolory.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...