ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Sport

Obuwie do tenisa firmy Yonex

Obuwie do tenisa marki Yonex chwalą na równi początkujący, jak i profesjonalni gracze. W punkcie sprzedaży rodzimego dystrybutora udostępnione są wszystkie modele, zarówno w wersji damskiej, jak i dla panów. Buty są ergonomiczne, wykonane są z mocnych tworzyw i są równocześnie modne. Wygodna podeszwa umożliwia komfort gry.

Często dobierane są buty Yonex Power Cushion, zapewniające stabilną grę na kortach tenisowych. Buty mają miękkie dopasowanie, a podeszwy zostały w nich zrobione z pianki EVA. Gwarantują bardzo dobrą amortyzację, jak i pozwalają na płynne przenoszenia na kortach. Można je dobierać w dowolnym wzorze. Stabilność i równoczesna wygoda obuwia do tenisa powodują, że znacznie więcej osób docenia ich walory i z chęcią nosi je na korcie.

Buty doceniane są przez amatorów, jak i doświadczonych tenisistów. Zapewniają szybką oraz stabilną pracę nóg. Na dodatek, Yonex to firma znana z produkowania wielu innych akcesoriów, z jakich zadowoleni będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, tenis polska i sporo pozostałych produktów powodują, że można zaopatrywać się w pełni, nabywając wszystkie akcesoria, jakie są niezbędne do grania w tenisa albo w badmintona.

Głównie Yonex to marka znana z wykonywania zaprojektowanych w myśl ergonomicznych zasad rakiet tenisowych oraz do badmintona. Marka projektuje i dystrybuuje trzy kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort gry i maksymalna siła uderzeń. Kolekcja VCORE pozwala na podwyższoną kontrolę gry i ma perfekcyjną rotację. Posiadając swoją preferowaną rakietę Yonex lub też kupując ją po raz pierwszy – będzie się usatysfakcjonowanym. Cechy rakiety można także omawiać z pracownikami sklepu. Każda z rakiet scharakteryzowana jest pod względem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Dostępne są również kolekcje rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...