ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Inne

Oferta kardiologiczna realizowana w ośrodku medycznym Sports Medic

{Oferta z zakresu kardiologii realizowana w ośrodku medycznym Sports Medic to usługi wyspecjalizowane. Kardiologia Wrocław to leczenie chorób i nieprawidłowości w zakresie układu krążeniowego i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zleca właściwe badania, a później wdraża proces leczenia. Doświadczeni specjaliści do chorych ukierunkowani są indywidualnie, co oddziałuje na otrzymanie lepszych rezultatów.

Zabiegi oferowane w placówce dotyczą kardiologii interwencyjnej. Opiera się ona na zastosowaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim wypadku chodzi o diagnostykę oraz terapię schorzeń układu krążeniowego oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka lekarska zawiera: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni oraz ciągle rozwijający umiejętności eksperci, mający doświadczenie w leczeniu dzieci, dorosłych a także osób uprawiających sport. Do ekspertów należy się zgłaszać, gdy czuje się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i uczucie osłabienia. W placówce można korzystać tak samo z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Używanie nowoczesnego sprzętu, duża wiedza i umiejętności personelu medycznego motywują do leczenia się tutaj. Zwłaszcza, że pacjenci mogą powrócić szybko do zdrowia, jak i do wcześniejszej aktywności fizycznej. Harmonogram leczenia jest na bieżąco sprawdzany i o ile to konieczne, modyfikowany. Lekarze do wszystkich pacjentów nastawieni są indywidualnie i to budzi ufność.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...