Turystyka, Wakacje

Apartament Mechelinki – ekskluzywne wakacje w małej miejscowości

Apartament Mechelinki zapewnia ekskluzywne wakacje w małej miejscowości. Komfortowo wyposażone mieszkanie w pobliżu Trójmiasta jest polecane jest dla dużej liczby osób, gdyż może tu mieszkać nawet sześć osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można skontaktować się przez formularz www albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie zapytania o rezerwację. Mieszkanie można wynajmować na długi czas, jeśli jest taka potrzeba.

Wówczas cennik ustalony jest na indywidualnych zasadach. W mieszkaniu znajdują się: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część relaksu, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, duży taras widokowy. Do dyspozycji pozostaje też zabezpieczony garaż.

Klienci przyjeżdżający z pociechami zachwalają plac zabaw dla dzieci przy obiekcie oraz to, ze nocleg jest nieodpłatny dla dzieci do trzeciego roku życia. Każdy gość może w tym miejscu przyszykować dla siebie dania, wypić kawę, obejrzeć film lub zrobić relaksującą kąpiel. Można wobec tego czuć się jak w domu. Na komfortowych łóżkach można będzie odpoczywać po całym dniu zwiedzania. Osoby praktyczne cenią możliwość płatności kartą lub wirtualnie.

Właściciele apartamentu są zorientowani, że teraz nad wyraz wiele osób podróżuje ze zwierzętami, a więc  w apartament Mechelinki akceptowane są zwierzęta bez dodatkowych opłat. Apartament jest przeznaczony dla osób, które chcą odpoczywać od wakacyjnych tłumów. Mieszkanie w Mechelinkach zlokalizowane jest blisko Rewy oraz Gdyni. Jest to w takim razie świetna alternatywa dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta. Przestronne mieszkanie jest w całości do wykorzystania przez gości.

You may also like...