Turystyka, Wakacje

Główne komplety do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA są ochoczo wybierane zarówno przez te osoby, które nurkują od niedawna, jak i są zawodowymi płetwonurkami. Są to wyroby bazujące na opatentowanych technologiach, wobec czego okazują się użyteczne oraz dobrze wyglądają. Projekt każdej maski jaką jest zestaw maska fajka jest dokładnie przemyślany. W efekcie można czuć się komfortowo w czasie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują spore pole widzenia i pozwalają bez przeszkód oddychać nosem. Bez wątpienia nie będzie się odczuwało dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Cyrkulacja powietrza będzie wzorcowa. Suche fajki dodane do każdej maski sprawią, że woda nie przedostanie się do środka. Można więc w pełni cieszyć się nurkowaniem oraz wygodnie oddychać. Maski TUSA nie są też ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Wykonanie z wysokiej jakości tworzyw, hartowanego szkła oraz miękkiego silikonu pozwoli na doskonale przystosowanie do twarzy.

Maski można zakupić w licznych wersjach, aby każdy miał okazję dopasować coś pod swoje preferencje i styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski panoramiczne, maski dla osób z wadą wzroku, maski pełnotwarzowe, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą wybrać odpowiednią maskę, dobierając ją dla klienta pod kątem cech oraz właściwości. Wygoda, szeroki kąt widzenia, optymalne wyprofilowanie a także lekkość – to tylko wybrane z zalet zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA zaprojektowane są zgodnie z bieżącymi trendami.

Wyróżniają je innowacyjne rozwiązania: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostawaniu się do maski wody. Hipoalergiczny silikon nie wywołuje podrażnień skóry. Jest tworzywem miękkim, wobec czego bez problemu dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować, a boczne szyby wykonane są w ten sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują doskonałą widoczność oraz to, że wszystko można zobaczyć w naturalnych kolorach.

You may also like...