ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Inne

Informacje o parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Perfekcyjnie przygotowana strona internetowa, informująca o parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z entuzjazmem sprawdzana szczególnie przez parafian. Można tu wyszukać wiele szczegółowych informacji o tym, jak prosperuje to miejsce. Można znaleźć tutaj informacje kontaktowe parafii, a więc adres, maile i numery telefonów. W oddzielnych kategoriach parafia Nowy Tomyśl publikuje: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz oraz sakramenty. Internauci mają możliwość zapoznać się z życiem parafii, jak i z kapłanami, jacy tutaj prowadzą msze święte. Co więcej, kościół Nowy Tomyśl publikuje też wiadomości o poradni przedmałżeńskiej.

Przedstawione są także grupy i wspólnoty działające w parafii a także można przeglądać galerię zdjęć z różnych okoliczności. Wierni mają możliwość wiele dowiedzieć się, gdy zajrzą do zakładki z sakramentami, ponieważ każdy z nich będzie scharakteryzowany. O ile ktokolwiek ma do załatwiania jakieś prywatne sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek oraz w sobotę jest też czynna od 10 do 12. W święta kościelne biuro jest zamknięte. Na witrynie parafii opublikowane są także linki do ważnych dla katolików witryn internetowych.

Można też zobaczyć social media kościół NMP Nowy Tomyśl, co sprzyja budowaniu wspólnoty parafialnej. Witryna o charakterze informacyjnym sprawdza się wzorcowo. Parafia z archidiecezji poznańskiej udziela informacji o tym, że w niedziele i święta msze są w godzinach: 7, 9, 11, 13 i 18. W Wielkim Poście msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu i w sierpniu nie ma natomiast mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa odbywające się regularnie – Gorzkie Żale odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Podana parafia ukierunkowana jest na to, by każdy miał okazję wziąć udział. Z tego względu można zobaczyć msze w serwisie YouTube.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...