ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka, Wakacje

Terminal umożliwiający maksymalnie kontrolować to, co wykonywane jest z paliwem

System pozwalający w pełni nadzorować to, co wykonywane jest z paliwem, a więc XTrack jest dobierany przez osoby, którym będzie zależało na tym, żeby mieć dostęp jedynie do idealnych propozycji.

Przedsiębiorcy cenią szczególnie to, że systematycznie mogą sprawdzać poziomy paliwa. Możliwa jest też identyfikacja osoby która tankuje. Pozwala na to dwustopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd albo kierownikpracownik. Można albowiem przez terminal paliwowy XTrack prosto sprawdzać, kto tankuje paliwo oraz w jakim pojeździe. Ze względu na to, że logowanie ma miejsce za pomocą karty można zebrać wszystkie dane, jakie przegląda się w systemie internetowym.

Jeżeli dotychczas nie skorzystano z tych możliwości, to bez wątpienia można będzie docenić to, że można uzyskać dokładną wiedzę co do zużycia paliwa w firmie przez każdego z pracowników. Proponowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu przesyła wszystkie informacje, jakie zapisze. To z kolei pozwala stworzyć raporty pozwalające na szybkie rozliczenia oraz sprawdzanie obiegu paliwa.

Każdy z raportów może być utworzony według indywidualnych rozwiązań. Modyfikacje mogą dotyczyć przykładowo zamieszczenia logo firmy lub dodania niestandardowych kolumn. Decydując się na dystrybutor paliwa XTrack można również zebrać informacje oraz alerty związane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbiera bowiem dane z czujnika paliwa i przesyła je. Można sprawdzać ile jest paliwa, bądź oleju napędowego oraz dobrze rozplanować kolejne dostawy.

Rozwiązania jak na przykład Titan Access da się w dowolny sposób ulepszać. Szczegółowe wiadomości na temat działania całości można uzyskać od ekspertów. Inne produkty, jakie są do wykorzystania przez zleceniodawców to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Ustalenia co do tego, na co się decydować są indywidualne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...