ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka, Wakacje

Oferta idealnie dopasowana do gości Zajazdu u Hermanów

Komfortowe pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów zlokalizowany w pobliżu zamku Olsztyn motywują osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się właśnie w tym obiekcie. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna wybierana jest jako miejsce wyjazdu przez sporo rodaków.

Olsztyn w okolicach Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze lub rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów proponuje pokoje okolice częstochowy dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, gustownie urządzone. Pośród siedmiu pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innego rodzaju kolorystyce. Dla przyjezdnych udostępnione są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon oraz pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Można w takim razie przebywać w nich samemu, z osobą najbliższą albo z całą rodziną. Sporym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, ogród oraz restauracja. W każdym z pokoi znajduje się łazienka. Przyjezdni mogą również skorzystać z nieodpłatnego Internetu.

Piękna lokalizacja sprawia, że osoby, które zamierzają zwiedzać znajdujące się w pobliżu, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez problemu. To także doskonały powód do zaplanowania do tego miejsca podróży biznesowej, ponieważ po całym dniu pracowniczym można odpoczywać w otoczeniu natury. Jeżeli turysta nie chce się zakwaterować w mieście, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym wyjściem. Detale każdego przyjazdu ustalane są indywidualnie. Lokalizacja przy zamku Olsztyn to idealna propozycja dla fanów Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na ruiny zamku w Olsztynie, ale również na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami prywatnymi można decydować się na wyjazd z pracy, przygotowanie urodzin lub zorganizowanie uroczystości weselnej, komunii, czy chrzcin. To również doskonałe miejsce pod względem warunków do zaplanowania konferencji albo spotkania służbowego. Wystarczy sprawdzić zdjęcia zajazdu i przeczytać na stronie podstawowe wiadomości, aby być zmotywowanym. W Olsztynie można spędzać bardzo dobrze czas, korzystając czarem wskazanego obiektu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...