Turystyka, Wakacje

Profesjonalna sprzedaż łodzi motorowych Uttern

Serwis jaki realizuje GRUPA MARINE to przykładowy z pomysłów wszechstronnej propozycji usług, precyzyjnie obejmującej: serwis łodzi motorowych, dystrybucję silników, finansowanie i pakiety ubezpieczeniowe, dowóz od klienta do klienta, zimowanie łodzi, a także naprawy u klienta. Firma specjalizuje się w serwisie silników stacjonarnych i zaburtowych wszystkich marek.

Niemałe doświadczenie w branży motorowodnej powoduje, że specjaliści proponują usługi na faktycznie imponującym poziomie. Serwis związany jest z takimi czynnościami jak: serwis silników zaburtowych, serwis silników stacjonarnych benzynowych oraz Diesla, montaż silników stacjonarnych oraz zaburtowych, dystrybucja nowych oraz używanych podzespołów do silników, przeprowadzanie mniejszych zabiegów laminowania, czyszczenie wraz z malowaniem dna, zmiana koloru łodzi przez oklejanie folią, wykonanie pokładu na rozmiar z miękkiego materiału formowalnego pod wpływem ciepła z dowolnym logo, zakładanie ogrzewania postojowego, naprawienie instalacji elektrycznej, diagnostyka komputerowa przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu.

Uwierzytelniony dealer dostosowuje ofertę do indywidualnych oczekiwań klientów. GRUPA MARINE zajmuje się nie tylko dystrybucją łodzi, ale również ich serwisowaniem. Klienci mogą oczekiwać na wszechstronne usługi, bo specjaliści zajmują się na równi usterkami, jak i wyglądem łodzi. GRUPA MARINE udzieli wsparcia także w dofinansowaniu, kiedy zainteresowany nie posiada funduszy na upragnioną łódź.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...